PHARIS PARTNER RESELLER

Nejsnazší cesta ke spolupráci.
Pokud máte informaci o společnosti, která hledá SW pro řízení výroby, nebo by takový SW mohla využít, informujte nás.
Relativně složitá obchodní jednání, prezentaci a nabídky řešení již převezmeme. Vy se jich účastnit můžete, ale nemusíte.
Program je vhodný pro dlouhodobou i jednorázovou formu spolupráce.
Partnerům poskytujeme stručné informace o naší společnosti a produktu MES PHARIS, poskytujeme jim marketingové a reklamní materiály a jsme potěšeni, pokud se účastní Partnerských dnů, při kterých se s Partnery setkáváme v rámci formálních i neformálních aktivit. Kontaktujte nás, pokud máte zájem dozvědět se více.

PHARIS PARTNER BUSINESS

Hledáte MES systém pro vaše klienty, který jim pomůže výrobní procesy lépe sledovat, řídit a optimalizovat pro zvýšení produktivity, snížení nákladů a zlepšení kvality výrobků?
Chcete rozšířit svoji nabídku produktů či služeb za účelem komplexnější spolupráce s vašimi zákazníky?
Je Vaším cílem vést s klientem samostatně obchodní jednání, při kterých společně naleznete odpověď na otázku, je-li MES PHARIS pro klienta nejlepší volbou?
Pak je tento partnerský program a MES PHARIS pro Vás tím pravým. Velmi dobrá orientace v problematice MES – Manufacturing Execution Systems, se předpokládá, stejně jako vaše školení ze strany PHARIS, s.r.o. v rámci certifikace, která je nezbytnou podmínkou u tohoto typu partnera.

PHARIS PARTNER INTEGRATOR

Byznys aktivity zvládáte a máte nebo chcete získat zkušenosti s implementací systému MES PHARIS? Tento komplexní přístup vyžaduje silné firemní zázemí, kvalifikované odborníky se zkušenostmi nejen obchodními ale i technickými – programátorskými.
MES PHARIS vyniká ve všech klíčových oblastech, jako je plánování a řízení výrobních procesů, sledování v reálném čase, sledování kvality, analýza dat a optimalizace výkonnosti. Díky pokročilým technologiím a širokému rozsahu funkcionalit můžete vašim zákazníkům nabídnout kompletní a široce škálovatelné řešení, které jim umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.

Rozsáhlé možnosti systému MES PHARIS dají vašemu podnikání nový směr a příležitosti.
Důkazem jsou pozitivní ohlasy od našich spokojených zákazníků, kteří oceňují MES PHARIS pro jeho spolehlivost, výkonnost a schopnost přinést skutečnou hodnotu jejich výrobním procesům.

Spolupráce

Spolupráce

Servis a služby

Servis a služby

Technologie

Technologie

Podpora

Podpora

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM A ROZŠIŘTE SVÉ FIREMNÍ PORTFOLIO

Společně zvládneme víc…

Věříme, že vzájemnou podporou posilujeme naše schopnosti v poskytování vynikajících služeb a řešení pro naše klienty.
Pokud máte zájem o spolupráci, rádi s vámi projednáme podrobnosti.

  Chcete vědět více?

  Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat.

  Vaše dotazy zodpoví

  Tomáš Janeba
  Tomáš Janeba
  Business Development Manager