KDO JSME

Jsme tým nadšených lidí, kteří chtějí změnit způsob, jakým dnes fungují průmyslové podniky. Naším cílem jsou jednodušší, efektivnější a přehlednější výrobní procesy ve velkých výrobních firmách i menších podnicích.
NAPIŠTE NÁM
Naším domovem je Brno a #brnoregion, jedno z nejkrásnějších míst v Česku, ve kterém se kromě jiného nachází i české Silicon Valley. Podobně jako to kalifornské, je i české Silicon Valley místem, kde se rodí nové technologie a inovace. Díky tomu dokážeme jít s dobou a přinášet ty nejnovější trendy svým zákazníků.

NABÍRÁME NOVÉ KOLEGY! A MOŽNÁ HLEDÁME DO TÝMU PRÁVĚ TEBE!

Vyvíjíme výrobní informační systém MES PHARIS, nejprodávanější MES systém v ČR.
Náš produkt používají velcí hráči jako Robert Bosch, Continental Automotive, KOH-I-NOOR Machinery, THK Rhythm Automotive, Gumotex, Sellier & Bellot a další. Expandujeme do zahraničí a rozšiřujeme náš tým o nové kolegy. Přidej se k nám a dělej s námi IT, které má smysl a které pomáhá výrobním podnikům zefektivňovat výrobní procesy a zlepšovat výrobky!

JSME ČLENEM SKUPINY UNIS

Skupina UNIS je ryze českou soukromou skupinou, která zastřešuje špičkové technologické společnosti z různých oborů. Mezi hlavní činnosti mateřské společnosti UNIS, a.s. patří realizace projektů v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě tzv. „na klíč“ (model EPC nebo EPC-M).
Společnost se dále věnuje hi-tech oblastem vývoje řídicích systémů v letectví (FADEC, ECU) a elektrotechnickému zkušebnictví (EMC, RTCA/DO-160, mechanické rázy a vibrace, …).

CERTIFIKACE A ČLENSTVÍ

Jsme aktivními členy několika zájmových organizací a sdružení (Regionální hospodářská komora Brno, Industry Cluster 4.0, MES Centrum) a spolupracujeme s vysokými školami. Kvalitu našich výrobků a služeb jsme schopni dokladovat pomocí certifikátů od renomovaných auditorských firem. V oblasti IT služeb jsme držiteli ISO/IEC 20000-1:2001 a jsme také držiteli certifikátu dokladující řízení bezpečnosti informací v souladu s normou ISO/IEC 27001:2013.

CHCETE SE O NÁS DOZVĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve bude kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Švéda
Vedoucí týmu MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign