ROBERT BOSCH, SPOL. S R.O.

Společnost Robert Bosch v Českých Budějovicích byla založena v roce 1992 a od roku 1995 se společnost Robert Bosch GmbH stala jediným vlastníkem této výrobní pobočky. Tento největší zaměstnavatel na jihu Čech v oboru strojírenství se zaměřuje především na vývoj a výrobu komponent do osobních automobilů, a to jak pro evropské, tak i asijské značky.

ŘEŠENÍ

MES PHARIS zde pokrývá vrstvu pro komplexní sběr technologických dat každého výrobního cyklu, jejich analýzu a zpracování pro potřeby quality assurance (QA) procesů, včetně postoupení dat korporátnímu quality systému.

Současně zde náš systém poskytuje pokročilou správu řídicích programů jednotlivých pracovišť a identifikaci nástrojů, primárně forem v lisovně plastů.

Implementace MES PHARIS v RBCB České Budějovice je krásnou ukázkou integrace MES do mozaiky komplexního řízení výroby, a to jak vertikálně směrem vzhůru (ERP) či dolů (připojení strojů - sběr stovek technologických parametrů v každém výrobním cyklu, RTLS technologie pro sledování forem), tak i horizontálně (poskytování předzpracovaných dat do korporátního QA systému).

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign