KOH-I-NOOR PONAS S.R.O.

Výrobní profil společnosti KOH-I-NOOR Ponas s.r.o. je rozdělen do dvou oblastí. První oblast je konstrukce a výroba vstřikovacích a vyfukovacích forem pro lisování plastových dílů a druhá oblast je výroba výlisků použitím technologie vstřikování termoplastů. Výroba je zaměřena na technické výlisky z oblastí automobilového a elektrotechnického průmyslu, kosmetiky a zdravotní techniky.

ŘEŠENÍ

Úkolem MES PHARIS je komplexní řízení výroby lisovny plastů, včetně sběru dat ze strojů a periferních zařízení (sušicí a temperační zařízení), řízení údržby, správy nástrojů, řízení kvality, vizualizací a další. Součástí projektu je řešení oboustranné komunikace s ERP K2.
V naší výrobě zvláště oceňujeme např. volání kontroly s využitím jejich informování přes Vizualizační obrazovky umístěné přímo na pracovišti Směnové kontroly.

Také se nám velice osvědčilo nastavení modulu údržby a systém preventivních údržeb strojů navázaný na přesné sledování využití forem. Tento modul je velmi chválí především auditoři.

Dalším velkým plusem je nastavení přenosu výrobní dokumentace na terminálech u strojů, kdy z výroby zmizela spousta papírů a vybraná dokumentace je pro operátory přehledně přístupná on-line, včetně všech postupů, pokynů, katalogů vad apod.
Ing. Alena Machová / Vedoucí lisovny

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign