IDÉ-PRO SKIVE A/S

Dánská inženýrská a konstrukční společnost Idé-Pro byla založena v roce 1994 a již tři roky po svém založení zakoupila první vstřikovací stroje. Tím své aktivity rozšířila o samotnou výrobu. Dnes je tato relativně malá firma (cca. 200 zaměstnanců) špičkou v oblasti prototypování a malosériové výroby z plastů, EPS a lehkých kovů, hliníku, zinku a hořčíku.

ŘEŠENÍ

MES PHARIS zabezpečuje komplexní řízení výroby, včetně vysokých nároků na náš modul detailního plánování a rozvrhování (APS).

Právě na modul APS a samotný proces uvolňování výrobních příkazů do výroby jsou kladeny extrémní nároky, a to díky časté malo-sériovosti plynoucí z procesu tzv. prototypingu. Součástí výroby je i dohled nad nástroji (formami) určenými pro malé výrobní dávky.

Významným motivem pro maximální využití možných automatizovaných scénářů systému MES PHARIS je skutečnost, že hodinová mzda zaměstnance ve výrobě je stále více jak dvojnásobná v porovnání se střední a východní Evropou. Za důsledným zaváděním principů Industry 4.0 do výroby v tomto podniku stojí tedy jasná úspora nákladů plynoucí z optimalizace všech výrobních procesů.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign