SLEDOVÁNÍ ROZPRACOVANÉ VÝROBY

MES PHARIS poskytuje on-line přehled o stavu rozpracovanosti zakázek ve výrobě, včetně přehledného znázornění plnění operátorů a výkonnosti jednotlivých pracovišť.

ZAKÁZKY VE VÝROBĚ POD KONTROLOU

Po zavedení systému už nemusíte chodit do výroby a dohledávat stav zakázky. Využití výrobních terminálů pro evidenci práce seřizovačů a operátorů vede ke zprůhlednění rozpracovanosti výrobních zakázek. Systém nabízí on-line přehled o stavu všech výrobních zakázek a predikci jejich dokončení.
MES PHARIS je schopen prediktivně zobrazovat informaci o aktuálním stavu plnění STÍHÁM / NESTÍHÁM včetně případného grafického znázornění skluzu ve výrobě. Pro upozornění na skluz ve výrobě je možné využít alarmový systém.

VYBRANÉ REFERENCE

Stav rozpracovanosti zakázek ve výrobě, plnění

Systém nabízí on-line přehled rozpracovanosti výrobních zakázek.

Ukazatelé plnění (stíhám/nestíhám) a aktuální míra zmetkovitosti jsou důležitými ukazateli pro rozhodování při operativním řízení výroby.

Aktuální výkonnost operátorů

Systém nabízí přehled aktuálně alokovaných pracovníků k výrobním zakázkám u stroje/pracoviště.

Detailní přehled s volitelnými atributy je možné zobrazit v MES PHARIS v hlavním klientu, dynamickém reportu, popř. na vizualizačních obrazovkách.

Včasná predikce dokončení výrobní operace

Pro podporu Štíhlé výroby a naplnění programu SMED (Single Minute Exchange of Dies) nabízí MES PHARIS funkci predikce blížícího se konce výrobní operace.

To umožňuje optimalizaci a krácení režijních časů spojených s přeseřízením, či přestavbou zařízení. Tato funkce napomáhá rovněž v oblasti včasné přípravy materiálů, obalových jednotek, popř. přípravy nástrojů.

V systému je možné nastavit upozornění potřebných osob (manipulant, seřizovač…) na blížící se konec zakázky. Ti mohou včas zahájit přípravné práce, což má za následek snížení neproduktivních časů.

Rozpracovanost vstupuje do výrobního plánu

Výhodou kapacitního plánování a rozvrhování je schopnost zohlednit aktuální stav rozpracovanosti výroby. To vede ke zpřesnění výrobního plánu.

Dalšími významnými faktory, které zpřesňují výpočet výrobního plánu jsou omezující zdroje: materiály, nástroje, zařízení, údržby, personál.

VYUŽIJTE OVĚŘENÉ ŘEŠENÍ

Rádi Vám pomůžeme s digitalizací procesů a řízením výroby v souladu s IATF 16 949. Získáte tak on-line přehled o rozpracovaných zakázkách, moderní bezpapírovou výrobu, precizní podklady pro zákaznické audity, zpětnou dohledatelnost, a to v vše v souladu s principy Průmyslu 4.0. Tato konkurenční výhoda Vám bude nápomocna také pro získání nových projektů. Zbavte se chaosu v evidenci, stresu před audity a využijte profesionální a dlouhodobě ověřené řešení.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Pošlete nám svůj dotaz, nebo nám o sobě dejte vědět krátkou zprávou. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat…
E-mail
Telefon
Jméno a příjmení
Firma
Vaše zpráva
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VAŠE DOTAZY ZODPOVÍ

Martin Urban
Vedoucí oddělení Prodej a marketing
MES PHARIS

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign