AKTUALITY

Zákaznický den MES PHARIS

V úterý 27.4.2021 pořádáme tradiční zákaznický den MES PHARIS. Těšit se můžete na novou aplikaci pro PDA na platformě Android, využití reportů Power BI, nový QA proces kontroly 1. kusu a představení modulu Just-In-Sequence.

Webinář MES PHARIS

Zveme Vás na seminář pořádaný společností INTEMAC, který se jmenuje "Nové trendy v MES Systémech a jejich aplikace". Dozvíte se, jak prakticky uchopit koncept Industry 4.0 a jak optimalizovat celý výrobní proces.

Spolupráce s Czech Trade

Díky úspěšné spolupráci s agenturou Czech Trade se nám již podařilo získat několik zahraničních projektů na implementaci MES PHARIS. Více informací najdete na "Youtube kanálu"

Brno Industry Cluster

Zveme Vás na zajímavý webinář, který organizuje "Industry Cluster 4.0, z.s." a kde se seznámíte s klíčovou oblastí MES PHARIS, konkrétně s modulem Just In Sequence. Jde o krásnou ukázku toho, jak pokrýt zvyšující se požadavky výrobců v automotive.

30. výročí založení

V květnu 2020 oslavujeme 30. výročí působení na trhu. Během té doby se UNIS stal uznávanou společnosti jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. V rámci oslav se chystá mnoho zajímavých akcí, o kterých vás budeme průběžně informovat.

SKUPINA UNIS

MES PHARIS
Sochorova 34, 616 00 Brno
Česká republika
UNIS, A.S.
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
DIVIZE LETECKÁ A
POKROČILÉHO ŘÍZENÍ
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ
VTP UNIS
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
UNIS POWER
Jundrovská 33, 624 00 Brno
Česká republika
@2021 UNIS, A.S. | Design by PUXdesign